O mnie


Urodziłam się w Halloween 1985 roku. Obecnie mieszkam u wrót Puszczy Białowieskiej. Pochodzę ze Stalowej Woli, studia ukończyłam w Poznaniu. Z wykształcenia jestem leśnikiem, z pasji entomologiem, ale przede wszystkim jestem wielbicielem literatury i niespełnionym artystą. Listę moich tekstów znajdziecie tutaj.

Ten blog to jest mój kawałek podłogiNie jestem profesjonalnym recenzentem, tylko czytelnikiem. Moje recenzje NIE są obiektywne. Czasami nie są nawet recenzjami... I wiecie, co? Mam to gdzieś, bo piszę tutaj po to, aby podzielić się wrażeniami z lektury, a te zawsze są subiektywne. Czasami krytykuję, ostro. Czasami - wychwalam pod niebiosa. 
Zaręczam, że w żadnej recenzji nie dopatrzycie się spoilerów. 

Publikuję również na portalach:
Co czytam?
Głównie thrillery, kryminały i horrory. Sporadycznie skubnę coś z fantastyki. Lubię też literaturę faktu. Nie pogardzę "ambitną" literaturą od czasu do czasu, ot, by nieco poszerzyć horyzonty. Ale generalnie skupiam się na tej niezobowiązującej rozrywce, której towarzyszy wzrost adrenaliny i konieczność dedukcji, by poznać mordercę, nim autor go ujawni ;)


***